Transfer Pricing Associates neatkarīgs un viens no vadošajiem pasaules transfertcenu un novērtēšanas pakalpojumu sniedzējiem, ir gandarīts paziņot, ka ir izveidota sadarbība ar AAT SIA – Latvijas grāmatvedības un nodokļu pakalpojumu uzņēmumu.

AAT SIA specializācija ir balstīta uz trim pīlāriem, kuros uzņēmumam ir vislielākā pieredze – tie ir nodokļi, transferta cenas un grāmatvedība. Uzņēmuma plašais pakalpojumu klāsts ietver nodokļu konsultatīvos pakalpojumus, transferta cenu un grāmatvedības pakalpojumi nodrošināšanu gan vietējiem uzņēmumiem, gan arī ārvalstu investīcijām Latvijā un Krievijā. AAT izveidoja nodokļu, audita un juridisko konsultāciju speciālisti, katram no kuriem ir vairāk nekā 10 gadu pieredze strādājot “Lielā četrinieka” auditorfirmās. AAT SIA mērķis ir sniegt starptautisku pieredzi Latvijas, Krievijas un citiem ārvalstu klientiem, izmantojot nodokļu pakalpojumu “boutique” pieeju. Katram klientam tiek izstrādāta individuāla pieeja, kā arī jebkuru darbu veic tikai profesionāļi, kuriem ir atbilstoša pieredze.

Jaunā sadarbība palīdzēs apmierināt augošo pieprasījumu starp Latvijas un Krievijas starptautisko uzņēmumu visaptverošiem nodokļu un transferta cenu pakalpojumiem. Sadarbība ir lieliska iespēja abiem uzņēmumiem paplašināt pakalpojumu klāstu un risinājumus dažādiem uzņēmumiem Latvijā, Krievijā un pārējās pasaules valstīs.

Tā kā Transfer Pricing Associates ir uzņēmums, kurš turpina paplašināties, papildus stratēģiskā sadarbība būs izstrādāta ar vadošām organizācijām, lai paplašinātu visaptverošu Transfer Pricing Associates pakalpojumu iespējamību pieejamību visā pasaulē.

Par Transfer Pricing Associates

Transfer Pricing Associates ir vadošs un neatkarīgs pasaules transfertcenu pakalpojumu un risinājumu, kā arī muitas pakalpojumu sniedzējs. Ar mūsu plašo globālo tīklu, kas aptver vairāk nekā 50 valstis un darbiniekiem ar dažādām augstā līmeņa zināšanām, daudzpusīgiem profesionāļiem un nozares pieredzi, mēs spējam nodrošināt labākās kvalitātes pakalpojumus un pielāgotus risinājumus jūsu globālajam biznesam. http://www.tpa-global.com

Par AAT SIA

AAT izveidoja nodokļu, audita un juridisko konsultāciju speciālisti, katram no kuriem ir vairāk nekā 10 gadu pieredze strādājot “Lielā četrinieka” auditorfirmās. Mūsu misija ir sniegt starptautisku pieredzi mūsu Latvijas un ārvalstu klientiem, izmantojot nodokļu pakalpojumu “boutique” pieeju. http://www.transfertcenas.lv