Mēs esam uzņēmums kurš specializējas nodokļu pakalpojumos – transfertcenu dokumentāciju sagatavošana, nodokļu strukturizēšanas projekti, nodokļu jautājumi, biznesa vērtēšana t.sk. nemateriālo īpašumu vērtēšana. Esam izveidojuši spēcīgu sadarbības partneru loku arī tādās jomās kā finanšu pakalpojumu sniegšana (finanšu plānošana, rentabilitātes aprēķini u.c.), ikdienas grāmatvedības pakalpojumu nodrošināšana, revīzijas un audita pakalpojumi. Plašāka informācija par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem pieejama www.breicis.com.

Mūs raksturo personiska attieksme sadarbībā ar klientiem. Tāpēc šo gadu garumā mums ir izveidojusies ilgstoša sadarbība ar mūsu klientiem gan nodokļu jomā, gan specifisku projektu ietvaros.

  • Katram klientam tiek izstrādāta individuāla pieeja
  • Jebkuru darbu veic tikai profesionālis, kuram ir atbilstoša pieredze
  • Pakalpojuma cenas ir samērīgas ar sniegto pakalpojumu un tiek norunātas pirms darbu uzsākšanas

Uzņēmumā strādā darbinieki ar vairāku gadu pieredzi nodokļu konsultāciju jomā. Bez tam Baltijas mērogā esam izveidojuši ciešu sadarbību ar partneriem Igaunijā un Lietuvā, kā arī, starptautisku  projektu ietveros, mums ir izveidota veiksmīga sadarbība ar partneriem  citās valstīs. Mūsu partneriem ir darba pieredze gan „BIG4” uzņēmumos, gan nodokļu administrācijās, un šo gadu gaitā ir pierādījusies to pieredze dažāda mēroga projektos.

BREICIS SIA vadītājs

Transfertcenas.lv izveidotājs un uzņēmuma vadītājs ir Artūrs Breicis. Artūram ir vairāk kā 15 gadu pieredze, strādājot nodokļu pakalpojumu departamentos lielā četrinieka auditorsabiedrībās PricewaterhouseCoopers un Deloitte. Artūrs ir vadījis virkni starptautisko nodokļu plānošanas projektus. No 2004. gada viņš vada transfertcenu praksi, kura sākotnēji tika apgūta stažējoties PricewaterhouseCoopers Ungārijas birojā. Specializējas transfertcenu dokumentāciju izstrādē, tiešajos un starptautiskajos nodokļos, komerctiesību jautājumos un biznesa vērtēšanas projektos. Artūram ir ievērojama pieredze klientu interešu pārstāvībā VID un tiesās transfertcenu un citos nodokļu jautājumos.

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi, lūdzu kontaktēties ar Artūru Breici.

Kontakti

Tālrunis: +371 29274911
E-pasts: arturs@breicis.com

Arturs Breicis, AAT partneris

Artūrs Breicis
Sertificēts nodokļu konsultants